Wkłady elektryczne

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Wkład kominkowy elektryczny LED

Wkład kominkowy elektryczny LED można zaaranżować w każdym wnętrzu. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów można je dopasować do każdej obudowy. Technologia LED zapewnia bardzo niski koszt efektu płomienia. Nie wymagają dodatkowej wentylacji i specjalistycznego przyłączenia. Wystarczy podłączyć go do prądu. Płomień niezależny od grzania umożliwia korzystanie z kominka przez cały rok, nawet w upalne dni. Ogrzewanie możesz włączyć lub wyłączyć w dowolnej chwili.

Wkład LED do kominka – jaki wybrać?

Wkłady do kominków elektrycznych dostępne są w bardzo wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wkład do wybranej obudowy. Takie kominki elektryczne 3D ledowe sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, domach, jak i biurach. Za sprawą energooszczędnej technologii LED, zapewniają pięć różnych kolorów, pięć poziomów jasności oraz pięć prędkości, dzięki czemu możesz uzyskać wyjątkowo realistyczny efekt płomienia.

Wkłady do kominków elektrycznych – cena, czas pracy

Wkłady do kominków elektrycznych z funkcją grzania dopasujesz zarówno do kominków elektrycznych narożnych, trójstronnych, wolnostojących, jak i do kominków elektrycznych z obudową. W zależności od zastosowania, różnią się ceną. Ceny wkładów rozpoczynają się już od 449 zł. Ich czas pracy jest zaś regulowany przy pomocy timera, który pozwala na automatyczne wyłączenie kominka. Wystarczy jedynie ustawić odpowiednią godzinę i nie trzeba martwić się, że urządzenie pozostanie włączone przez cały dzień.