Kominki elektryczne

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-12 z 133 pozycji

Aktywne filtry

Kominki elektryczne 3D ledowe AFLAMO

W ofercie kominki ledowe dekoracyjne z narożnikiem, naścienne, (także do zabudowy w ścianie) wkłady kominkowe elektryczne, z odbudową, piecyki przenośne. Charakteryzują się niskim zużyciem prądu 10-30 W w przypadku efektu płomienia oraz nowoczesnym designem, dzięki czemu są bardzo energooszczędne.
Kominki elektryczne AFLAMO pasują zarówno do mieszkań i domów w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Kominki oferowane są w bogatej ofercie kolorystycznej: biały, czarny, orzech, wiśnia, dąb, kawowy, espresso, beton i wiele innych.
Kominki elektryczne posiadają termostat oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem i otwartym oknem.

Nowoczesne kominki elektryczne 3D LED w sklepie online

Kominki elektryczne wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, wyróżniających się nowoczesnym i ponadczasowym designem. Ponadto cechują się wyjątkową trwałością, zapewniając ich użytkownikom 100% bezpieczeństwo. Nasz oferta obfituje w rozmaite rozwiązania z kategorii kominków elektrycznych 3D. Wierzymy, że znajdziesz wśród nich to idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz minimalistycznego akcentu, który wprowadzi do wnętrza przytulny klimat, zdecyduj się na kominek elektryczny do zabudowy. Z kolei domowe palenisko z prawdziwego zdarzenia uzyskasz, wybierając kominek elektryczny wolnostojący. Sprawdź naszą ofertę!