Kominki elektryczne , które można powiesić /zabudować pod telewizorem
Kominki elektryczne , które można powiesić /zabudować pod telewizorem

Pod telewizorem bez problemu możemy umieścić kominki bez funkcji grzania (Pride S, Pride B, Fusion, Albion NH, Unique NH).

Trochę inaczej jest z kominkami z funkcją grzania, tu nie każdy model się nadaje. Ważny w tym wypadku jest gdzie znajduje się kratka wydmuchu ciepłego powietrza. Kratka musi znajdować się na froncie kominka.

Kominki elektryczne ścienne / do zabudowy z funkcją grzania to rewelacyjny wybór, jeśli chce się  połączyć przyjemne z pożytecznym — cieszyć się widokiem płomieni i jednocześnie dogrzewać pomieszczenie. Montaż pod telewizorem to także świetna opcja, która pozwala zaoszczędzić miejsce i stworzyć centralny punkt w pokoju, gdzie znajduje się zarówno źródło rozrywki, jak i ciepła.

Firma Aflamo ma w swojej ofercie kominki elektryczne z funkcją grzania, które można powiesić lub zabudować pod telewizorem.

Kominki panoramiczne

Majestic- kominek ma nowoczesny design, jego przedni panel wykonany jest w całości ze szkła.
Duża czarna rama wokół paleniska podkreśla jego ekskluzywny charakter. Kratka wydmuchu ciepłego powietrza umieszczona jest na przednim panelu u góry.
Głębokość kominka to zaledwie 14cm. Panel dotykowy - znika po 10 sekundach od działania. Dostępny jest w wielu wielkościach :66, 92, 114, 128, 152, 165, 183 cm.

Royal  posiada wąską ramę wokół paleniska, która  podkreśla jego ekskluzywny charakter. Kratka wydmuchu ciepłego powietrza umieszczona jest na przednim panelu u góry. Głębokość kominka to zaledwie 15cm. Dostępny jest w wielu wielkościach: 106, 126, 152, 165, 182 cm

Diamond- kominek elektryczny, tylko do zabudowy. Szerokie palenisko. Odczepiana rama sprawia, że kominek można zabudować całkowicie w ścianie. Dzięki temu będzie całkowicie bezramkowy. Dostępny w wielu wielkościach: 115, 128, 153, 165, 183 cm. Możliwość sterowania funkcjami kominka za pomocą aplikacji.

Kominki trójstronne

Unique- trójstronny kominek elektryczny LED. Kratka wydmuchu ciepłego powietrza umieszczona jest na przednim panelu u góry. Cienkie ramki pozwalają cieszyć się z większej powierzchni paleniska. W kominku zostały zastosowane polana ceramiczne, które wyglądają jak prawdziwe kłody drewna w ogniu. Kiedy ceramiczne polana są umieszczone w kominku i oświetlone od spodu, mogą imitować efekt palącego się drewna, dodając realistyczny wygląd ognia. Możliwość sterowania funkcjami kominka za pomocą aplikacji. Kominek dostępny w różnych wielkościach: 107, 127, 153, 165, 183 cm.

Imperial- Kominek ma nowoczesny design. Trójstronne palenisko robi imponujące wrażenie. Wylot ciepłego powietrza jest z przodu kominka. Kominek dostępny w różnych wielkościach: 93, 110, 127, 152, 183 cm

Dame- nowość w wśród kominków firmy Aflamo. Pionowy trójstronny kominek ścienny / do zabudowy. W palenisku zostały zastosowane ceramiczne polana.

Superb- kominek do zabudowy. W zestawie z wkładem występują specjalne zaślepki, które sprawiają, że można go zabudować z jednej lub z dwóch stron. Trójstronne palenisko robi imponujące wrażenie. Zostały zastosowane polana ceramiczne. Kominek dostępny w różnych wielkościach: 84, 104, 127, 153 cm