NOWA JAKOŚĆ PALENISKA W KOMINKACH AFLAMO
NOWA JAKOŚĆ PALENISKA W KOMINKACH AFLAMO

W ofercie marki Aflamo pojawiły się kominki elektryczne trójstronne z ceramicznymi polanami. Dodanie ceramicznych polan do paleniska kominka jest pewnym krokiem w kierunku jeszcze większego realizmu i estetyki. Ceramiczne polana, które wyglądają jak prawdziwe kłody drewna w ogniu, mogą znacznie wzmocnić efekt wizualny ogniska. Ta nowa jakość może jeszcze bardziej przekonać oglądających, że palący się ogień jest bardziej autentyczny, co dodaje głębi i autentyczności do całego doświadczenia.

Zastosowanie takich ceramicznych elementów jest również bezpiecznym rozwiązaniem w przypadku kominków elektrycznych, ponieważ eliminuje potrzebę korzystania z rzeczywistego drewna, które mogłoby stanowić źródło opału dla tradycyjnych kominków. To także ma potencjał poprawienia trwałości i łatwości utrzymania kominka, co jest ważne dla użytkowników.

Dzięki takim innowacjom w projektowaniu kominków elektrycznych możemy cieszyć się jeszcze bardziej realistycznymi efektami ognia, bez konieczności martwienia się o kwestie bezpieczeństwa czy dostępu do opału. To z pewnością atrakcyjne dla osób, które pragną cieszyć się atmosferą ogniska w swoim domu, nawet bez potrzeby generowania rzeczywistego ciepła.

Jednym z modeli , w których zastosowano polana ceramiczne jest Unique Nh- kominek elektryczny bez funkcji grzania.

Jest to kominek elektryczny bez funkcji grzania z realistycznym paleniskiem - ceramicznymi polanami.

Palenisko z ceramicznymi polanami jest starannie zaprojektowane, aby naśladować wygląd palącego się drewna wewnątrz kominka. Dzięki temu efekt ognia jest bardzo realistyczny i przypomina prawdziwe płomienie.

Kominek Unique NH nie ma funkcji grzania. Ten rodzaj kominka elektrycznego jest przeznaczony wyłącznie do dekoracji .Oznacza to, że możesz cieszyć się efektem ognia przez cały rok, niezależnie od temperatury w pomieszczeniu.

Kominek Unique NH jest łatwy w instalacji. Wystarczy podłączyć go do gniazdka elektrycznego, a następnie korzystać z pilota  panelu dotykowego lub aplikacji w telefonie, aby kontrolować efekt ognia.

Kominki elektryczne nie generują prawdziwego ognia, nie ma potrzeby martwić się o bezpieczeństwo związanym z paleniem drewna czy opału. Są one również bezpieczne w użytkowaniu, gdy korzystasz z innych źródeł ciepła.

Unique NH dostępny jest w wielu rozmiarach (100,120,140,160,180 cm)

Ten rodzaj kominka elektrycznego to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących elementu dekoracyjnego, który dodaje ciepła i atmosfery do wnętrza bez generowania ciepła. Może stanowić centralny punkt w salonie, sypialni lub innym pomieszczeniu, tworząc przytulną atmosferę kominka.

Pozostałe modele  z nowymi polanami to Unique z funkcja grzania, Superb oraz Dame.